Listopad 2007Falko

15. listopadu 2007 v 18:37
Fála je Labradorský retrívr.Jsou mu zhruba 4 roky.Je to pořádnej mazel ale taky velkej hlídač.S Kenčou se vždycky pusinkujou když se viděj.Rádi spolu řáděj,když je pustíme a dělaj si co chtěj.Fála umí velmi dobře prosit a tak si vždy vyprosí nějakou tu piškotku.S Keny ho máme rádi.Ale více o něm se dozvíte na www.oblibenekoneaja.cz .

Krásný pejsci

15. listopadu 2007 v 18:23
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Fála

11. listopadu 2007 v 13:55
Fála je hnědej Dobrman,strašně krásnej.Jsou mu 3 roky a s Keny vychází velmi dobře.Už si sice nehrajou tolik protože Fálovi se už tolik nechce.Má rád když se může do něčeho zakousnout a spát.Zakousává se i do lidi ono to nebolí jenom je zakouslej a spí i vestoje.Mě si fála hodně oblíbil protože jsem ho jediná nechala že se mi zakous do stehna a spal.Je to ale i pořádnej hlidač.Je jak golem.

Sam

11. listopadu 2007 v 13:28
Sam je takovej rychlej drak.Je přibližně stejně starej jako Keny takže spolu výborně vycházej.Jsou to asi nejlepší kamarádi.Samik je křízenec s ohařem.Mají rádi s Keny společné výlety kde je můžeme pustit a lítaj do zblbnutí.Majitelka Samika je Terka Pivovarská,od té doby co ho nechal někdo jejímu tatkovi v tahiku.Terka je ráda že ho tam nechali protože jinak by psa nem
ěla.Na Sama se nikdo neozval.Terka i Sam jsou Super!:o))

Šejla

11. listopadu 2007 v 11:34
Šejla je taky taková lumpice.Pořád hiperaktivní.Je to kříženec s Ridgebackem.Je přiblížně stejně stará jako Keny je tam rozdíl pář dnů.S Kenčou si vydržej hrát celej den.Kenča jí moc ráda.

Rex

11. listopadu 2007 v 11:29
Rexíček je dobrej kamarád Kenulky.Rexíka máme u babičky.Je mu 5let a stále hravej.Je to takovej popleta kterej miluje vodu a dlouhe prochazky.Na dvore spolu vždyzky blbnou že už mě a srazili.Máme ho s Kenčou obě rádi.

Týna

11. listopadu 2007 v 10:34 Kamarádi=D
Týna je taky moje skvělá kámoška neboli moje zlato.Vždy se na ní můžu spolehnout.Pohádat se umíme a to pořádně,vždycky se provokujem a pak se až perem a pak se začnem smáta.A vždy jsme se zatim spolu začli bavit.Má taky psa Labradora-Fálu.Je to takovej hodnej pupik,rádi snima chodíme spolu ven.Týna má taky blog!Pozor ale zaměřenej na Koně.Koně má moc ráda ale více se dozvíte na www.oblibenekoneaja.blog.cz .

Vtipné obrázky psů

10. listopadu 2007 v 22:52

Vtipné obrázky se zvířaty

10. listopadu 2007 v 22:44
Pár vtipných obrázku se zvířaty

Společenská plemena

10. listopadu 2007 v 11:37 Skupiny plemen

Společenská plemena

Nenechte se mýlit skutečností,že do této kategorie spadají tradiční "dámská" plemena,jako je například pomořanský špic (na obrázku).Mnoho psů společenských plemen vy srazilo člověka na zem,kdyby přišlo do tuhého.Většinou jsou to vynikající hlídači,velmi inteligentní,přítulní,někdy trochu majetničtní a odvážní až na hranici hlouposti. //<![CDATA[ //]]>

Nesportovní plemena

10. listopadu 2007 v 11:35 Skupiny plemen

Nesportovní plemena

Do této kategorie patří třída řada domácích mazlíčků.Někteří psi z této kategorie vykonávali v minulosti určité úkoly,ale dnes to jsou většinou psi,jejichž hlavním posláním je dělat člověku společníka.Je to velmi různorodá skupina od aktivního dalmatina,dříve kočárového psa,až po usedlejšího čau-čau (na obrázku).

Pracovní plemena

10. listopadu 2007 v 11:29 Skupiny plemen

Pracovní plemena

Tato skupina zahrnuje tradiční hlídací a pracovní plemena-záchranářské a tažné psy i psy vhodné do policejních a armádních služeb,jako je rotvajler (na obrázku).Tito neohrožení psi s přirozenými hlídacími instinkty jsou chováni k práci a jsou nejšťastnější,vykonávají-li činnost,pro niž byli vyšlechtěni,nebo žijí-li v prostředí,kde jsou využity jejich schopnosti.

Sportovní plemena

10. listopadu 2007 v 11:27 Skupiny plemen

Sportovní plemena

Do této kategorie patří ohoři,retrívři (na obrázku je zlatý retrívr) a španělé-všechna sportovní plemena se používají k vyhledávání,vystavování a přinášení zvěře.Mívají většinou mírnou povahu a často kromě své původní funkci plní i roli rodinného mazlíčka.
//<![CDATA[ //]]>

Teriéři

10. listopadu 2007 v 11:23 Skupiny plemen
Tito psi byli vyšlechtěni jako norníci a k lovu škodné.Teriéři jsou většinou energičtí,sportovní a někdy i hluční,většinou přítulní,ale mohou kousat.West Highland white teriér (na obrázku) je přátelský a oblíbený pes.

Pastevecká plemena

4. listopadu 2007 v 13:16 Skupiny plemen
Pastevecká plemena
Plemena v této skupině byla původně vyšlechtěna k pasení a hlídání ovcí,například německý ovčák (na obrázku),skotu a dalších hospodářských zvířat.Mnoho z nich je stále využíváno ke svému původnímu účelu,ale jsou to zároveň velmi přizpůsobivá zvířata,která se hodí i za rodinné mazlíčky,kdy shánějí dohromady alespoň členy rodiny.

Lovecká plemena

4. listopadu 2007 v 13:13 Skupiny plemen

Lovecká plemena

Lovečtí psi jsou často rozděleni na ty,kteří loví podle čichu,například bloodhound,baset nebo bígl (na obrázku),a ty,kteří se spoléhají na svůj výborný zrak,jako je greyhound nebo saluka.Lovečtí psi mívají dobrou povahu,ale sklon k toulání.Mnoho loveckých psů se chová ve smečkách spíše ve venkovních kotcích než v domě.

Já nutelaa

4. listopadu 2007 v 12:47 Já alias=nutelaa
1.Jméno/Nela...stačí ne?!
2.Přezdíwka/nutelaa
3.věk/13
4.Jsem z/Litoměřic
5.Znak zvěrokruhu/býk
6.Město/Liťák(LTM)
7.Barva wlasů/přírodní blond
8.Barva očí/modro-zelná
9.Výška/mno asi 158cm
10.Moje zvíře/pes(fenka),zemní wewerka burunduk
11.Moje nejmegálnější kámoška/Týna
12.Moje nej barva/černá
13.Moje nej jídlo/mno asi pizza a kuř. řízek
14.Moje nej hadry/mno asi klasika triko a džíny
15.Můj nej sport/mno tak plawání,floorball...td
16.Moje nej skupiny/Avril,good charlotte,UDG,LP,red hot chili pepers,the last good night....
17.Moje koníčky/plawání,floorball,cestowání,procházky se psem,compík...td
18.Můj nej film/asi zaříkáwáč koní nebo piráti z Karibiku....td

Rozvrh hodin se psi

2. listopadu 2007 v 14:14
img486/3424/rozvrh8yn1.png